پوشرنگ آلومینیومی

پوشرنگ آلومینیومی

پوشرنگ آلومینیومی مهيا فام با مقاومت حرارتی بسيار عالی بر پايه رزين های آلكيدی و همچنين رزين های هيدروكربنی توليد می گردد. اين پوشرنگ آلومینیومی با كيفيت بسيار خوب و درخشندگی زياد به عنوان رنگ تزئينی و نيز پوششی حفاظتی مطمئن قابل استفاده بر روی سطوح گوناگون می باشد.

رنگبندی

نقـره ای متالیک

نوع بسته بندی

گالن (4 عدد)  /  کوارت (12 عدد)  /  ربعی (25 عدد)

ویژگی ها

قدرت پوشش عالي

مقاوم در برابر حرارت (تا 175 درجه سانتيگراد)

درخشندگي و براقيت عالي 

مقاوم در برابر شرايط جوي

چسبندگی عالی

مشخصات فنی
ضخامت پوشش 30 ـ 50 ميكرون
زمان خشك شدن سطحي حداکثر 1 ساعت عمقـي حداکثر 8 ساعت
زمان بين دو رنگ آميزی 24 ساعت
نقطه اشتعال 39 درجه سانتيگراد
تینروایت اسپریت یا تینر شماره 05

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

 دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید و در صورت امکان درب ها و پنجره ها را باز بگذارید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. 

دستورالعمل مصرف

رنگ را قبل از استفاده به خوبی به هم بزنيد و سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی پاك نمائيد. سپس در صورت استفاده از قلم مو و غلطك 10 ـ 15 درصد و در صورت استفاده از پيستوله 20 ـ 25 درصد تينر شماره 05 مهيا اضافه نمائيد. اين رنگ به راحتي با قلم مو، غلطك و پيستوله قابل استفاده است. براي استفاده از قلم مو و غلطك رنگ را با 10 ـ 15 درصد و براي استفاده از پيستوله آن را با 20 ـ 25 درصد تينر مخلوط نمائيد. تينر شماره 05 مهيا فام برای رقيق كردن رنگ و همچنين شستشوی ابزار كار بعد از رنگ آميزی بسيار مناسب می باشد.