پوشرنگ استخری

پوشرنگ استخری

پوشرنگ استخری مهيا فام بر پايه مرغوبترين رزين های اکریلیک و نرم كننده های تجزيه نشدنی توليد گردیده و در مقابل خوردگی و آثار تخريب ناشی از مواد شيميايی كه جهت گندزدائی آب استخر به كار می رود بسيار مقاوم می باشد. اين رنگ همچنين در برابر آب دريا، روغنها و گريس مقاومت بسيار عالی دارد رنگ استخری مهيا جهت رنگ آميزی استخرهای شنا و حوضچه های آب شیرین بسيار مناسب می باشد و پوشش حفاظتی مطمئنی است برای كليه تأسيسات دريائی به خصوص قسمتهای آهنی وسايل و تجهيزاتی كه در درون آب قرار دارند.

رنگبندی

سفیـد (قابل ارائه در فام های مختلف مطابق با طيف هاي كاتالوگ رنگ روغني مهیافام)

نوع بسته بندی

گالن (4 عدد)   /    کوارت (12 عدد)

ویژگی ها

مقاومت بسيار عالي در برابر آب، نمك و گل و لاي 

مقاوم در برابر مواد شيميائي و آب دريا 

ضد باکتری، خزه و جلبک

مقاومت در برابر سايش

قدرت پوشش عالي

مشخصات فنی
پوشش تئوری 12-10 متر مربع بر لیتر
ضخامت پوشش50 ميكرون
زمان خشك شدن سطحي حداکثر 30 ساعت عمقي حداكثر 2 ساعت
زمان بين دو رنگ آميزي 6 ساعت
حلالآب

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید.  برای جلوگیری از یخ زدگی از قرار دادن رنگ در دمای کمتر از صفر درجه سانتیگراد جداً خودداری فرمائید. ابزارآلات مورد استفاده بلافاصله پس از اجرا کاملاً با آب شستشو شوند.

دستورالعمل مصرف

رنگ را قبل از استفاده به خوبی به هم بزنيد و سطح مورد نظر را كاملاً تميز و خشك نمائيد. رنگ آميزی بايد بر روی سطوح عاری از خزه، جلبك و ديگر آلودگی ها انجام گيرد. اين رنگ به سادگی با قلم مو، غلطك و پيستوله قابل استفاده بوده برای رقيق كردن آن از تينر شماره 11-10 مهيا استفاده نمائيد. آب گيری استخر 2 روز بعد از رنگ آميزی امكان پذير است.