پوشرنگ استخری

پوشرنگ استخری

پوشرنگ استخری مهيا فام بر پايه مرغوبترين رزين های اکریلیک و نرم كننده های تجزيه نشدنی توليد گردیده و در مقابل خوردگی و آثار تخريب ناشی از مواد شيميايی كه جهت گندزدائی آب استخر به كار می رود بسيار مقاوم می باشد. اين رنگ همچنين در برابر آب دريا، روغنها و گريس مقاومت بسيار عالی دارد رنگ استخری مهيا جهت رنگ آميزی استخرهای شنا و حوضچه های آب شیرین بسيار مناسب می باشد و پوشش حفاظتی مطمئنی است برای كليه تأسيسات دريائی به خصوص قسمتهای آهنی وسايل و تجهيزاتی كه در درون آب قرار دارند.

رنگبندی

آبی، فیروزه ای، سفید، سبز و دیگر رنگ های مورد درخواست

نوع بسته بندی

گالن (4 عدد)  /  کوارت (12 عدد)

ویژگی ها

مقاومت بسيار عالي در برابر آب، نمك و گل و لاي 

مقاوم در برابر مواد شيميائي و آب دريا 

ضد باکتری، خزه و جلبک

مقاومت در برابر سايش

قدرت پوشش عالي

مشخصات فنی
پوشش تئوری 12-10 متر مربع بر لیتر
ضخامت پوشش50 ميكرون
زمان خشك شدن سطحي حداکثر 30 ساعت عمقي حداكثر 2 ساعت
زمان بين دو رنگ آميزي 6 ساعت
حلالتینر شماره ۰۵

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید.

دستورالعمل مصرف

رنگ را قبل از استفاده به خوبی به هم بزنيد و سطح مورد نظر را كاملاً تميز و خشك نمائيد. رنگ آميزی بايد بر روی سطوح عاری از خزه، جلبك و ديگر آلودگی ها انجام گيرد. اين رنگ به سادگی با قلم مو، غلطك و پيستوله قابل استفاده بوده برای رقيق كردن آن از تينر شماره 11-10 مهيا استفاده نمائيد. آب گيری استخر 2 روز بعد از رنگ آميزی امكان پذير است. 

در صورت رنگ آمیزی استخر برای اولین بار توصیه می شود ابتدا استخر را پر از آب نموده و پس از گذشت یک هفته آب را تخلیه نمایید. تا تمام املاح قلیایی بتن از سطح آن خارج گردد، سپس با برس سیمی سطح را کاملا تمیز نمایید.

توجه: در صورت استفاده این رنگ بر روی سطوح فلزی پوشش یک دست سرنج دریایی مهیـا فام قبل از رنگ آمیزی ضروری است.