روغن الیف زیرکار

روغن الیف زیرکار

روغن الیف زیرکار مهیا برپایه مرغوبترین رزین های آلکیدی تولید شده توسط همین شرکت و بهترین مواد اولیه فرموله شده است. این محصول به عنوان اولین لایه زیرکار بر روی سطوح گچی و چوب، که هنوز بر روی آن رنگ آمیزی صورت نگرفته است استفاده می گردد. روغن الیف مهیا با اشباع نمودن سطح گچ باعث چسبندگی ذرات سست روی سطح شده و با ایجاد سطحی پایدار باعث چسبندگی بهتر لایه های بعدی رنگ می شود. از دیگر خصوصیات این محصول جلوگیری کردن از مصرف بیش ازحد رنگ در مراحل بعدی می باشد. همچنین از روغن الیف جهت تهیه بتونه روغنی استفاده می گردد.

رنگبندی

شفاف و قهوه ای روشن (زلال)

نوع بسته بندی

حلب 5 گالنی  /  گالن (4 عدد)  /  یک لیتری(16 عدد)

ویژگی ها

 دارای زمان خشک شدن سریع 

قدرت چسبندگی و پرکنندگی بسیار بالا

 قابلیت ایجاد سطح یکنواخت

مشخصات فنی
پوشش تئوری حدود 12 متر مربع بر ليتر
ضخامت پوشش 30 ـ 50 ميكرون
زمان خشك شدن سطحي حداکثر 2 ساعت عمقي حداكثر 16 ساعت

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

 دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید و در صورت امکان درب ها و پنجره ها را باز بگذارید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. 

دستورالعمل مصرف

   قبل از استفاده محتویات قوطی را كاملاً مخلوط نموده و سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگي پاك نمائيد. سطح را بتونه کاری کرده و با سمباده به سطحی صاف و یکنواخت تبدیل نمایید. روغن الیف به راحتی با قلم مو و غلطک قابل استفاده است. این محصول آماده به مصرف می باشد و نیازی به اضافه کردن تینر نیست. تینر شماره 05 مهیا برای شستشوی ابزار کار بعد از استفاده بسیار مناسب می باشد.