پرایمر آلکیدی (آستری اخرایی مهیا) - ضد زنگ

پرایمر آلکیدی (آستری اخرایی مهیا) - ضد زنگ

پرایمر آلکیدی

پرایمر آلکیدی (آستري اخرائی) درجه یک مهيا فام بر پايه رزين هاي آلكيدی و مرغوبترین رنگدانه های ضد خوردگی اكسيــد آهن ( هماتـيت ) توليد می گردد. این رنگ پوششی است كه در مقابل خوردگی بسيار مقاوم بوده و جهت جلوگیری از زنگ زدگی بر روی سطوح آهنی و فولادی و به عنوان آستری جهت آماده سازی فلز برای رنگ آمیزی رویه بکار میرود.

رنگبندی

قرمز متمايل به قهوه ای (اخرایی) 600، طوسی 604

نوع بسته بندی

حلب 5 گالنی  /  گالن (4 عدد)  /  کوارت (12 عدد)  /  ربعی (25 عدد)

ویژگی ها

بسیار مقاوم در برابر رطوبت

پوشش بسيار عالی

چسبندگي مناسب بر روی سطح فلز 

دوام طولانی

مقاوم در برابر خوردگی و زنگ

سختی بالا

مشخصات فنی
پوشش تئوری 11-9 مترمربع بر لیتر
ضخامت پوشش 50ميكرون
زمان خشك شدن سطحی حداکثر 45 دقیقه عمقی حداكثر 3 ساعت
نقطه اشتعال 38 درجه سانتيگراد
تینروایت اسپریت یا تینر شماره 05

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید و در صورت امکان درب ها و پنجره ها را باز بگذارید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. 

دستورالعمل مصرف

قبل از مصرف رنگ را كاملاً به هم بزنيد و سطح مورد نظر را پس از سمباده و زنگ زدائی كاملاً خشك و تميز نمایید. سپس به مقدار مناسب 10 ـ 15 درصد در صورت استفاده از قلم مو و غلطك و 20 ـ 25 درصد در صورت استفاده از پيستوله تينر شماره 05 مهيا اضافه نمائيد. اين رنگ به راحتی با قلم مو، غلطك و پيستوله قابل استفاده می باشد. توصيه می شود پس از رنگ آميزی ابزار كار را با تينر شماره 05 مهيا كاملاً شستشو دهيد.