پرایمر اکریلیک

پرایمر اکریلیک

پرایمر اکریلیک پایـه آب مهیا از مرغوبترین مواد اولیه تهیه گردیده است. هدف اصلی استفاده از پرایمر اکریلیک پایـه آب مهیا تثبیت و سخت نمودن لایه ی سست رویه ی سطح گچ و سیمان می باشد و به عنوان لایه زیرین رنگ اکریلیک پیش از رنگ آمیزی و عملیات ترمیم استفاده می گردد. این محصول با نفوذ بالای خود سبب مسدود نمودن خلل و فرج، ترک های ریز، افزایش چسبندگی لایه نهایی و کاهش میزان مصرف رنگ رویه می شود

رنگبندی

شیری رنگ

نوع بسته بندی

دبه 2.5 گالنی  /  گالن (4 عدد)

ویژگی ها

صد در صد قابل شستشو

سازگاری با محیط زیست

چسبندگی عالی

 دارای زمان خشک شدن مناسب 

رقیق شدن با آب

انعطاف پذیری

سهولت اجرا

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. از یخ زدگی پرایمر جلوگیری گردد. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. از اعمال آن روی سطح یخ زده یا داغ و همچنین هنگام وزش باد شدید، بارندگی و در رطوبت خیلی زیاد خودداری شود. حداقل تا 72 ساعت پس از اجرا از شستشوی سطح خودداری و از وارد آمدن ضربه به آن جلوگیری شود.
برای جلوگیری از یخ زدگی از قرار دادن رنگ در دمای کمتر از صفر درجه سانتیگراد جداً خودداری فرمائید. ابزارآلات مورد استفاده بلافاصله پس از اجرا کاملاً با آب شستشو شوند.

دستورالعمل مصرف

 پرایمر اکریلیک پایـه آب مهیا را می توان با قلم مو، غلطک یا اسپری بدون هوا روی سطح سیمانی، گچی یا آجری و مانند آن اجرا نمود. قبل از اجرا سطح مورد نظر باید از هرگونه آلودگی از قبیل چربی، گرد و خاک، شوره، خزه، کپک و مانند آن پاک گردد. مقدار متناسبی آب تمیز به پرایمر اضافه و به آرامی مخلوط نموده تا کاملاً یکنواخت شود. توصیه می گردد برای سطوح با خلل و فرج زیاد و ترک های بیشتر، جهت نتیجه گیری بهتر پرایمر اکریلیک را به تنهایی بدون افزودن آب استفاده نمایید.