پرایمر اکسید آهن - ضد زنگ طبیعت

پرایمر اکسید آهن - ضد زنگ طبیعت

آستری اخرائی (پرایمر اکسید آهن) طبیعت بر پايه رزين هاي آلكيدی و رنگدانه هاي ضد خوردگی اكسيــد آهن (هماتـيت) توليد می گردد. این رنگ پوششی است كه در مقابل خوردگی مقاوم بوده و برای جلوگیری از زنگ زدگی بر روي سطوح آهنی و فولادی و به عنوان آستری جهت آماده سازی فلز برای رنگ آمیزی رویه بکار میرود. 

رنگبندی

قرمز متمايل به قهوه ای (اخرایی) 120 ، طوسی 122 

نوع بسته بندی

گالن (4 عدد)   /    کوارت (12 عدد)

ویژگی ها

پوشش مناسب 

مقرون به صرفه 

مقاوم در برابر خوردگی و زنگ

 چسبندگي مناسب بر روی سطح فلز

مقاوم در برابر رطوبت

دوام طولانی

مشخصات فنی
ضخامت پوشش 50ميكرون
زمان خشك شدن سطحي حداکثر 45 دقیقه عمقي حداكثر 3 ساعت
نقطه اشتعال 38 درجه سانتيگراد
تینروایت اسپریت یا تینر شماره 05

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید و در صورت امکان درب ها و پنجره ها را باز بگذارید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. 

دستورالعمل مصرف

قبل از مصرف رنگ را كاملاً به هم بزنيد و سطح مورد نظر را پس از سمباده و زنگ زدائي كاملاً خشك و تميز نمایید. سپس به مقدار مناسب 10 ـ 15 درصد در صورت استفاده از قلم مو و غلطك و 20 ـ 25 درصد در صورت استفاده از پيستوله تينر شماره 05 مهيا اضافه نمائيد. اين رنگ به راحتي با قلم مو، غلطك و پيستوله قابل استفاده مي باشد. توصيه مي شود پس از رنگ آميزي ابزار كار را با تينر شماره 05 مهيا كاملاً شستشو دهيد. سطوح چوبي قبلاً با سيلر مهيا پوشانده شود و پس از سمباده شدن به وسيله اين جلا پوشش داده شود.