پرایمین اکریلیک

پرایمین اکریلیک

پرایمین اکریلیک پایـه آب مهیا بر پایه مرغوبترین رزین های اکریلیک و مواد اولیه تهیه گردیده است. این محصول به عنوان لایه آستر جهت اجرای رنگ مولتی کالر و انواع رنگ های اکریلیک داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگبندی

سفیـد

نوع بسته بندی

دبه 2.5 گالنی  /  گالن (4 عدد)

ویژگی ها

قابل شستشو

بدون بوی بد

چسبندگي فوق العاده

سهولت اجرا 

سازگاری با محیط زیست

رقیق شدن با آب

مشخصات فنی
پوشش تئوری 8-6 مترمربع بر لیتر
ضخامت پوشش50 ـ 70 ميكرون
زمان خشك شدن سطحي حداکثر 1 ساعت عمقي حداکثر 16 ساعت
سختی کامل 72 ساعت
حلالآب

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. از یخ زدگی پرایمر جلوگیری گردد. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. از اعمال آن روی سطح یخ زده یا داغ و همچنین هنگام وزش باد شدید، بارندگی و در رطوبت خیلی زیاد خودداری شود. حداقل تا 72 ساعت پس از اجرا از شستشوی سطح خودداری و از وارد آمدن ضربه به آن جلوگیری شود.
برای جلوگیری از یخ زدگی از قرار دادن رنگ در دمای کمتر از صفر درجه سانتیگراد جداً خودداری فرمائید. ابزارآلات مورد استفاده بلافاصله پس از اجرا کاملاً با آب شستشو شوند.

دستورالعمل مصرف

 پرایمین اکریلیک پایـه آب مهیا را می توان با قلم مو، غلطک یا اسپری بدون هوا روی سطح سیمانی، گچی یا آجری و مانند آن اجرا نمود. قبل از اجرا سطح مورد نظر باید از هرگونه آلودگی از قبیل چربی، گرد و خاک، شوره، خزه، کپک و مانند آن پاک گردد. مقدار متناسبی آب تمیز به پرایمین اضافه و به آرامی مخلوط نموده تا کاملاً یکنواخت شود. برای بدست آوردن نتیجه بهتر قبل از اجرا یک لایه بسیار نازک پرایمر اکریلیک اعمال شود و پس از یک ساعت پرایمین اکریلیک را اجرا نمایید.