پوشرنگ اکر یلیک پایـه آب بـراق و مات

پوشرنگ اکر یلیک پایـه آب بـراق و مات

پوشرنگ اکر یلیک پایـه آب بـراق و مات مهیا بر پایه رزین های اکریلیک آب پایه و مرغوبترین پیگمنت های آلی و معدنی جهت رنگ آمیزی سطوح داخل و خارج ساختمان، اعم از بتونی، گچی، سیمانی و چوبی تولید می گردد. این رنگ در دو نوع براق و مات عرضه می شود. رنگ اکریلیک پایـه آب نسبت به شرایط آب و هوای مختلف و اشعه ماوراء بنفش UV مقاومت خوبی دارد و در برابر مواد قلیائی و نفوذ آب مقاوم است و به علت عبور یکطرفه از داخل به بیرون رطوبت هیچگاه طبله نمی کند و از سطح جدا نمی شود. فرمولاسیون ویژه این رنگ موجب خصوصیاتی از جمله مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر گچی شدن، چسبندگی عالی به سطح و قابلیت تنفس گردیده است. رنگ اکریلیک پایـه آب هیچگونه بوی نامطبوعی نداشته و به علت آب پایه بودن آلودگی زیست محیطی ندارد و صد در صد قابل شستشو با آب و مواد پاک کننده است و می توان بارها آن را شست.

رنگبندی

سفیـد براق و مات

نوع بسته بندی

دبه 2.5 گالنی   /    گالن (4 عدد)

ویژگی ها

صد در صد قابل شستشو

سازگاری با محیط زیست

چسبندگی عالی

 دارای زمان خشک شدن مناسب 

رقیق شدن با آب

انعطاف پذیری

سهولت اجرا

مشخصات فنی
پوشش تئوری 12-10 متر مربع بر لیتر
براقیت نیمه براق
زمان خشك شدن سطحی حداکثر 1 ساعت عمقـی حداکثر 5 ساعت
سختی کامل 72 ساعت
حلالآب

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. از یخ زدگی پوشرنگ جلوگیری گردد. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. از اعمال رنگ روی سطح یخ زده یا داغ و همچنین هنگام وزش باد شدید، بارندگی و در رطوبت خیلی زیاد خودداری شود. حداقل تا 72 ساعت پس از اجرا از شستشوی سطح خودداری و از وارد آمدن ضربه به آن جلوگیری شود.

دستورالعمل مصرف

 رنگ اکریلیک MF- 800 را می توان با قلم مو، غلطک یا اسپری بدون هوا روی سطح سیمانی، گچی یا آجری و مانند آن اجرا نمود. قبل از اجرا سطح مورد نظر باید از هرگونه آلودگی از قبیل چربی، گرد و خاک، شوره، خزه، کپک و مانند آن پاک گردد. مقدار متناسبی آب تمیز به رنگ اضافه و به آرامی مخلوط نموده تا کاملاً یکنواخت شود.

آماده سازی سطوح

  سطوحی که تازه سیمانکاری شده باید پس از 4-3 هفته که کاملاً خشک و محکم گردید به وسیله پرایمر اکریلیک آستر شوند.
   سطوح بتونی: سطوح بتونی آلوده به گرد و غبار باید با وسایل مکانیکی یا با پاشش آب فشار قوی تمیز شده و کاملاً خشک گردند سپس با استفاده از پرایمر اکریلیک آستر شوند.
   سطوح آجری: سطح باید خشک و بدون شوره و گرد و غبار بوده و بندهای آجر سالم و بدون ترک باشند و سپس یک لایه پرایمر اکریلیک به عنوان آستر استفاده شود.