پوشرنگ روغنی پوشش زیرین

پوشرنگ روغنی پوشش زیرین

پوشرنگ روغنی پوشش زیرین يك رنگ نیمه مات است كه بر پايه رزينهای آلكيدی اصلاح شده با رنگدانه های مقاوم و پركن های نرم و بسيار مرغوب توليد می گردد. اين رنگ به دليل قيمت منـاسب و امكان مصرف عمومی و به ويژه به دليل قـدرت جايگزينی آن به جـای رنگ اصلی (در صورتی كه با ضخامت مناسب استفاده شود) و حذف كردن يك دست رنگ آميزی بسيار با صرفه و مطلوب می باشد. 

رنگبندی

سفیـد (قابل ارائه در فام های مختلف مطابق با طيف هاي كاتالوگ رنگ روغني مهیافام)

نوع بسته بندی

حلب 5 گالنی  /  گالن (4 عدد)  /  کوارت (12 عدد)

ویژگی ها

دارای زمان خشک شدن سریع

مقاومت بسيار عالي در برابر خوردگي

 سياليت بسيار خوب و چسبندگي فوق العاده

 مقاومت عالي در برابر رطوبت 

قابلیت ایجاد سطح یکنواخت

مشخصات فنی
پوشش تئوری حدود 8 متر مربع بر ليتر
ضخامت پوشش 50 ـ 70 ميكرون
زمان خشك شدن سطحي حداکثر 1 ساعت عمقي حداكثر 16 ساعت
نقطه اشتعال 38 درجه سانتيگراد
تینروایت اسپریت یا تینر شماره 05

نکات ایمنی و شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال نگهداری شود. در حین کار از ماسک مخصوص استفاده نمایید و در صورت امکان درب ها و پنجره ها را باز بگذارید. در صورت تماس با چشم، با آب زیاد شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. محتویات ظرف را به دور از نور مستقیم خورشید و با تهویه مناسب نگهداری نمایید. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید.

دستورالعمل مصرف

قبل از مصرف رنگ را كاملاً به هم بزنيد و سطح مورد نظر را پس از سمباده و زنگ زدائی كاملاً خشك و تميز نمایید. سپس به مقدار مناسب 10 ـ 15 درصد درصورت استفاده از قلم مو و غلطك و 20 ـ 25 درصد در صورت استفاده از پيستوله تينر شماره 05 مهيا اضافه نمائيد. اين رنگ به راحتی با قلم مو، غلطك و پيستوله قابل استفاده می باشد. توصيه می شود پس از رنگ آميزی ابزار كار را با تينر شماره 05 مهيا كاملاً شستشو دهيد.